AK PARTİ’DE YENİ YÖNETİM BELLİ OLDU
Siyaset
2018-08-29 16:09

AK PARTİ’DE YENİ YÖNETİM BELLİ OLDU

Ak Parti İl Başkanlığı görevine getirilen Şaban Çopuroğlu, 50 kişiden oluşan yönetim kurulu üyelerini açıkladı. Listede yer alan isimlerden 26’sı yerini korurken 24 yeni isim listeye dahil oldu.

 

Kayseri kamuoyunun merakla beklediği Ak Parti’nin 50 kişiden oluşan yönetim kurulu belli oldu. Konuyla ilgili Çağan Medya’nın sorularını yanıtlayan Ak Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, temsil kabiliyeti en yüksek olacak şekilde bir liste oluşturduklarını söyledi.  

 

Ak Parti’nin Kayseri’de ciddi bir potansiyele sahip olduğunu kaydeden Çopuroğlu, “Kayseri’nin de partimizin de yerleşik bir hafızası var. Dolayısıyla biz 50 kişilik asil, 25 kişilik yedek listeyi yaparken kurum hafızasını kaybetmeden, demografik yapıyı kucaklayıcı bir yapıda olması gerekiyordu. Yozgat’tan, Sivas’tan, Doğudan yerleşmiş, Çerkes, Avşar,Göçmen gibi tüm etnik kökenleri barındıran şehrimizi hesap ederek, temsil kabiliyeti en yüksek olacak bir yapıyı oluşturmaya çalıştık. Bunun içinde gelen yoğun bir müracaattan ancak 50 tanesini alabildik. Güzel bir liste yaptığımızı düşünüyoruz ve önümüzdeki süreçte listemizle Kayseri’de ciddi işlere imza atacağız” dedi.

 

Görev dağılımın hemen yapılacağını söyleyen Çopuroğlu, “Bir işi ne kadar hızlı yaparsanız neticesi daha çabuk olur. Listenin belirlenmesinden sonrası hemen ilk toplantıyı gerçekleştireceğiz” diye konuştu.

 

Kadronun daha da gençleştiğini ifade eden Çopuroğlu, “Kadro gençti ama bizimle de iyice gençleşti. Kadromuz kadın ağırlıklı oldu. Ak Parti’de kadınlar bu dönemde daha da aktif olarak yer alacak. Listedeki arkadaşlarımızla birlikte güzel işlere imza atmak için gayret edeceğiz” dedi.         

 

Şaban Çopuroğlu başkanlığındaki yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluştu, Vedat Arıkan, Hasan Öztoprak, Kadir Bayram, Ramazan Bedir, Orhan Özmen, Ahmet Canleblebici, Pembe Nur Çadırcıoğlu, Yasin Çalışkan, Mahmut Kabak, Cafer Kuruçay, Murat dur, Mustafa Çifci, Birol Düşüktaş, Şaban Elbiz, Gürbüz Erdoğan, Mehmet Ersu, Filiz Ertürk, Neziha Fazlıoğlu, Ahmet Sarıkaya, Mustafa Serkan Güçlü, Rabia Gülşen, Cafer Nalbant, Hacı Sait Güneş, Doğan İçingir, Hasan İlbasmış, Serdar Kavafoğlu, Süleyman Karaköse, Mustafa Karslıo, Sinan Kurt, Nuh Kurtsoy, Mustafa Tevfik Kürtüncü, Büşra Sultan Genç, Gülşen Aydın Tumbul, İsmail Özmervienli, Kübra İpek Erdil, Kadir Saçcıoğlu, Ömer Seçmeler, Hamdi Somdaş, Maide Varkara, Muhammed sungur, Zehra Çomuk, Ayşe Güneş, Tuncay Temizyürek, Murat Tülü, Canan Tüysüz, Fatih Üzüm, Abdulkerim Yalçın, Murat Yıldız ve  Şerife Yıldız

 

Yönetim kurulu yedek üyeleri ise şöyle, Necati Selçuk Şahin, Muhammet Ali Emresoy, Mehmet Camcı, Nuh Naci şişekoğlu, Orhan Gülveren, Sadi Kara, İsmail At, Gökşah Ceylan, Sami Yağmur, Mehmet Kirazgiller, Aykut Yılmaz Öztürk, Özgül Mehmetbeyoğlu, Yahya Yöntem, Kemal Erçalık, Umut Gülmez, Hakan Alan, Adem Özbek, Mustafa Öğütlü, Recep Cingöz, Mustafa Uyanık, Hüseyin Alın, Mustafa Büyükbaş, Kadir Çay, Zafer Karayiğit ve Yasin Kılıç.

 GİZEM ABATAY

 


Bu haber 152 kez okundu.

Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.
                                                   10 + 7 = ?HAVA DURUMU

ANKARA

SON YORUMLAR

ANKETLER

Bugün Seçim Olsa Hangi Partiye Oy Verirdiniz?

Kanal38 © 2018 | İzinsiz ve Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

KANAL38.COM